  • PKT-MEZDPD1620A-84D7
PKT-MEZDPD1620A-84D7
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84D7
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84D7
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 2.5V 15A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84D7
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    15A
  • Voltage - Output
    2.5V
  • Frequency - Switching
    800kHz