  • PKT-MEZDPD1620A-84D6
PKT-MEZDPD1620A-84D6
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84D6
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84D6
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 1.8V 15A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84D6
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    15A
  • Voltage - Output
    1.8V
  • Frequency - Switching
    800kHz