  • PKT-MEZDPD1620A-84D1
PKT-MEZDPD1620A-84D1
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84D1
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84D1
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 1.2V 15A EVB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84D1
  • Series
    MEZDPD1620
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    4V~10V
  • Current - Output
    15A
  • Voltage - Output
    1.2V
  • Frequency - Switching
    800kHz