  • PJMA1000F-36-F4
PJMA1000F-36-F4
advertisement
Manufacturer No:
PJMA1000F-36-F4
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-PJMA1000F-36-F4
Package:
Datasheet:
Description:
Modular Power Supplies 1008W 36V 28A Low Speed Fan