  • PIS2816-680M-04
PIS2816-680M-04
advertisement
Manufacturer No:
PIS2816-680M-04
HK JDW NO:
3540-PIS2816-680M-04
Step5Bar-code shipping tag
PIS2816-680M-04
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Published
    2006
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Resistance
    380MOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Current Rating
    690mA
  • Test Frequency
    0.001MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    380MOhm
  • Rated Current-Max
    0.69A
  • Inductance-Nom (L)
    68 µH
  • Height
    4.7mm
  • Length
    7.5mm
  • Width
    7.5mm