  • PHE448SB3470JR17T0
PHE448SB3470JR17T0
advertisement
Manufacturer No:
PHE448SB3470JR17T0
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-PHE448SB3470JR17T0
Package:
Description:
Cap Film 470pF 2000V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PHE448SB3470JR17T0
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|700VAC