  • PHE426KJ4220JR05
PHE426KJ4220JR05
advertisement
Manufacturer No:
PHE426KJ4220JR05
HK JDW NO:
417-PHE426KJ4220JR05
Package:
Datasheet:
PHE426KJ4220JR05
Description:
Cap Film 0.0022uF 400V PP 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PHE426KJ4220JR05
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.2
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    400VDC|220VAC