  • PGSMAJ45CAHR2G
PGSMAJ45CAHR2G
advertisement
Manufacturer No:
PGSMAJ45CAHR2G
HK JDW NO:
799-PGSMAJ45CAHR2G
Datasheet:
PGSMAJ45CAHR2G
Step5Bar-code shipping tag
PGSMAJ45CAHR2G
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    50V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    5.5A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    72.7V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    45V