  • PFMR2X15ORN
PFMR2X15ORN
advertisement
Manufacturer No:
PFMR2X15ORN
HK JDW NO:
583-PFMR2X15ORN
Description:
PFMR2X15ORN datasheet pdf and Tape product details from Panduit Corp stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
PFMR2X15ORN
  • Color
    Orange
  • Temperature Range
    -30°F~175°F -34°C~79°C
  • Width
    2.00 50.80mm
  • Thickness
    0.0055 5.5mils 0.140mm
Hot Sales in Thermal
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 4466B 1.5
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 9495MP 0.188 X 60YD
3M 9495MP 0.188 X 60YD
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100