  • PFC-W1206R-03-1073-B
PFC-W1206R-03-1073-B
advertisement
Manufacturer No:
PFC-W1206R-03-1073-B
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-PFC-W1206R-03-1073-B
Step5Bar-code shipping tag
PFC-W1206R-03-1073-B
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    107kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    330mW
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm