  • PFC-W1206LF-03-1331-B
PFC-W1206LF-03-1331-B
advertisement
Manufacturer No:
PFC-W1206LF-03-1331-B
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-PFC-W1206LF-03-1331-B
Description:
Thin Film, 1.33kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PFC-W1206LF-03-1331-B
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    330mW
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm