  • PF240W9B
PF240W9B
advertisement
Manufacturer No:
PF240W9B
Manufacturer:
Artery
HK JDW NO:
2-PF240W9B
Package:
Datasheet:
PF240W9B
Description:
PRIVACY FILTER DESKTOP 24.0"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PF240W9B
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to PF240W9B.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Privacy Filter, Widescreen
  • Applications
    LCD Monitor
  • Viewing Area
    531.81mm W x 300.04mm H
  • Diagonal Screen Size
    24.0 24.00 610mm