  • PEL86506-61SMAM
PEL86506-61SMAM
advertisement
Manufacturer No:
PEL86506-61SMAM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-PEL86506-61SMAM
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PEL86506-61SMAM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Male
  • Gain
    6dBic
  • Frequency Range
    865MHz~868MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    867MHz
  • Height (Max)
    0.157 4.00mm