  • PDUUAT105-501MLN
PDUUAT105-501MLN
advertisement
Manufacturer No:
PDUUAT105-501MLN
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PDUUAT105-501MLN
Package:
Datasheet:
Description:
500uH@1kHz -25℃~+105℃ 1kVAC 20mΩ 1kV 2 8A 1kV@AC,3secs Plugin,19.5x18x23mm Common Mode Filters ROHS