  • PDMCAT18107-203MLB
PDMCAT18107-203MLB
advertisement
Manufacturer No:
PDMCAT18107-203MLB
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PDMCAT18107-203MLB
Package:
Datasheet:
Description:
20mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 100mΩ 1.5kV 2 3A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS