  • PCH-45X-826KLT
PCH-45X-826KLT
advertisement
Manufacturer No:
PCH-45X-826KLT
HK JDW NO:
3194-PCH-45X-826KLT
Package:
Datasheet:
PCH-45X-826KLT
Step5Bar-code shipping tag
PCH-45X-826KLT
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Tolerance
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Lead Length
    31.75mm
  • Lead Diameter
    0.812 mm
  • Inductance
    82 mH
  • DC Resistance (DCR)
    64.9Ohm
  • Rated Current-Max
    0.098A
  • Inductance-Nom (L)
    82000 µH
  • Self Resonant Frequency
    0.1MHz