  • PCH-45X-225KLT
PCH-45X-225KLT
advertisement
Manufacturer No:
PCH-45X-225KLT
HK JDW NO:
3194-PCH-45X-225KLT
Package:
Datasheet:
PCH-45X-225KLT
Step5Bar-code shipping tag
PCH-45X-225KLT
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Tolerance
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Lead Length
    31.75mm
  • Lead Diameter
    0.812 mm
  • Inductance
    2.2 mH
  • DC Resistance (DCR)
    1.67Ohm
  • Rated Current-Max
    0.6A
  • Inductance-Nom (L)
    2200 µH
  • Self Resonant Frequency
    0.7MHz