PCFD27N50W
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
ON Semiconductor598-UC3844BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC2845BDR2G14-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC2845BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC3845BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-SG3525ADWR2G16-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC3843BVD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC2844BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC2843BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-KA3525A16-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-UC3843BD1R2G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare