  • PCF0805R25K5BI.T1
PCF0805R25K5BI.T1
advertisement
Manufacturer No:
PCF0805R25K5BI.T1
Manufacturer:
Welwyn
HK JDW NO:
14302-PCF0805R25K5BI.T1
Description:
Thin Film, 25.5kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PCF0805R25K5BI.T1
  • Package / Case
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    25.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    100V