  • PC93-24-21.01-1
PC93-24-21.01-1
advertisement
Manufacturer No:
PC93-24-21.01-1
HK JDW NO:
788-PC93-24-21.01-1
Package:
Datasheet:
PC93-24-21.01-1
Description:
THERM PAD 24MMX21.01MM GRAY
Step5Bar-code shipping tag
PC93-24-21.01-1
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Series
    PC93
  • Part Status
    Active
  • Type
    Conductive Pad, Sheet
  • Color
    Gray
  • Outline
    24.00mm x 21.01mm
  • Thermal Conductivity
    2.0W/m-K
  • Thickness
    0.0394 1.000mm