  • PBA75F-24-CN
PBA75F-24-CN
advertisement
Manufacturer No:
PBA75F-24-CN
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-PBA75F-24-CN
Package:
Datasheet:
PBA75F-24-CN
Description:
Quantity:
In Stock : 9482
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PBA75F-24-CN
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Weight
    350.000009g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (75W)
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    5.31Lx1.26W x 3.23 H 134.9mmx32.0mmx82.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus, TUV
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    76.8W
  • Current - Output 1
    3.2A
  • Minimum Load Required
    No
  • Height
    32mm