  • PAV90209H-91NM
PAV90209H-91NM
advertisement
Manufacturer No:
PAV90209H-91NM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-PAV90209H-91NM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAV90209H-91NM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    N Type Male
  • Ingress Protection
    IP67
  • Power - Max
    10W
  • Gain
    9dBi
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.3
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height (Max)
    1.320 33.53mm