  • PAT0805E1242BST5
PAT0805E1242BST5
advertisement
Manufacturer No:
PAT0805E1242BST5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PAT0805E1242BST5
Package:
Datasheet:
Description:
Thin Film, 12.4kOhm, 0.1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAT0805E1242BST5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    12.4kOhm
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V