  • PAT0603E2492BST5
PAT0603E2492BST5
advertisement
Manufacturer No:
PAT0603E2492BST5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PAT0603E2492BST5
Package:
Datasheet:
Description:
Thin Film, 24.9kOhm, 0.1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAT0603E2492BST5
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    150mW
  • Voltage - Rated DC
    75V