  • PAL86518H-FNF
PAL86518H-FNF
advertisement
Manufacturer No:
PAL86518H-FNF
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-PAL86518H-FNF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAL86518H-FNF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    N Type Female
  • Ingress Protection
    IP67
  • Power - Max
    3W
  • Gain
    8.5dBic
  • Frequency Range
    865MHz~956MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    910MHz
  • Height (Max)
    1.320 33.53mm