  • PAH-300S-4812/PT
PAH-300S-4812/PT
advertisement
Manufacturer No:
PAH-300S-4812/PT
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-PAH-300S-4812/PT
Package:
Datasheet:
PAH-300S-4812/PT
Description:
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 25A 300W 9-Pin Half-Brick
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PAH-300S-4812/PT
    Select All
  • Product Weight (g)
    110
  • Part Status
    Active
  • Type
    Step Down
  • Pin Count
    9
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    24mV
  • Load Regulation
    24mV