  • PA251621025SALF
PA251621025SALF
advertisement
Manufacturer No:
PA251621025SALF
HK JDW NO:
89-PA251621025SALF
Step5Bar-code shipping tag
PA251621025SALF
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Published
    2010
    Pin
  • Resistance
    50Ohm
  • Applications
    Iridium™
  • Frequency
    1.621GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    25MHz
  • Gain
    4dBic
  • Frequency Range
    1.617GHz~1.625GHz
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.621GHz
  • Return Loss
    -14dB
  • Height
    4.0894mm
  • Height (Max)
    0.210 5.33mm