  • PA251579008SALF
PA251579008SALF
advertisement
Manufacturer No:
PA251579008SALF
HK JDW NO:
89-PA251579008SALF
Step5Bar-code shipping tag
PA251579008SALF
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Published
    2006
    Pin
  • Resistance
    50Ohm
  • Applications
    GPS
  • Frequency
    1.579GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    20MHz
  • Gain
    4dBic
  • Frequency Range
    1.575GHz~1.583GHz
  • RF Family/Standard
    Navigation
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.579GHz
  • Return Loss
    -14dB
  • Height
    4.0894mm
  • Height (Max)
    0.221 5.61mm