  • P4KE27CA-G
P4KE27CA-G
advertisement
Manufacturer No:
P4KE27CA-G
HK JDW NO:
186-P4KE27CA-G
Datasheet:
P4KE27CA-G
Step5Bar-code shipping tag
P4KE27CA-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Published
    2013
  • Polarity
    Bidirectional
  • Number of Channels
  • Voltage - Breakdown (Min)
    25.65V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Clamping Voltage
    37.5V
  • Peak Pulse Current
    10.67A
  • Reverse Standoff Voltage
    23.1V
  • Peak Pulse Power
    400W
  • Breakdown Voltage
    27V