  • P39-24ST/MHIA
P39-24ST/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P39-24ST/MHIA
HK JDW NO:
197-P39-24ST/MHIA
Quantity:
In Stock : 1956
Step5Bar-code shipping tag
P39-24ST/MHIA
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.70W x 2.00 H 116.8mmx68.6mmx50.8mm
    CE, cURus
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    1A
  • Voltage - Input
    105V~125VAC