  • P38-12SAX/MHIA
P38-12SAX/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P38-12SAX/MHIA
HK JDW NO:
197-P38-12SAX/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 12VDC
Step5Bar-code shipping tag
P38-12SAX/MHIA
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 2.01 H 88.9mmx63.5mmx51.0mm
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    1A
  • Voltage - Input
    115V~220VAC
  • Line Regulation
    ±0.1%