  • P37-15SXT/MHIA
P37-15SXT/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P37-15SXT/MHIA
HK JDW NO:
197-P37-15SXT/MHIA
Quantity:
In Stock : 17455
Step5Bar-code shipping tag
P37-15SXT/MHIA
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 1.56 H 104.1mmx63.5mmx39.6mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Medical
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    500mA
  • Voltage - Input
    105V~220VAC