  • P37-12T/MHIA
P37-12T/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P37-12T/MHIA
HK JDW NO:
197-P37-12T/MHIA
Quantity:
In Stock : 15603
Step5Bar-code shipping tag
P37-12T/MHIA
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 2.00 H 104.1mmx63.5mmx50.8mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Medical
  • Number of Outputs
    2
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    500mA 500mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC