  • P36THR101L254
P36THR101L254
advertisement
Manufacturer No:
P36THR101L254
Manufacturer:
PTR HARTMANN GmbH
HK JDW NO:
16566-P36THR101L254
Package:
Datasheet:
P36THR101L254
Description:
Switch DIP N.O./N.C. SP10T 10 Flush Screwdriver 0.1A 42VAC 42VDC PC Pins 25000Cycles 2.54mm Thru-Hole Tube