  • P32-200SXA
P32-200SXA
advertisement
Manufacturer No:
P32-200SXA
HK JDW NO:
197-P32-200SXA
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P32-200SXA
Description:
AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-200SXA
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Feature
    SCP
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    200V
  • Current - Output (Max)
    12mA
  • Voltage - Input
    105V~230VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%