  • P32-200SX
P32-200SX
advertisement
Manufacturer No:
P32-200SX
HK JDW NO:
197-P32-200SX
Datasheet:
P32-200SX
Description:
AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-200SX
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P32-200SX.
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Voltage - Output 1
    200V
  • Current - Output (Max)
    12mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%