  • P32-18SXE
P32-18SXE
advertisement
Manufacturer No:
P32-18SXE
HK JDW NO:
197-P32-18SXE
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P32-18SXE
Description:
AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-18SXE
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P32-18SXE.
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.88 H 88.9mmx63.5mmx22.4mm
  • Voltage - Output 1
    18V
  • Current - Output (Max)
    50mA
  • Voltage - Input
    105V~240VAC
  • Line Regulation
    0.02%
  • Load Regulation
    0.05%