  • P32-12SMQX
P32-12SMQX
advertisement
Manufacturer No:
P32-12SMQX
Manufacturer:
Daburn Electronics
HK JDW NO:
197-P32-12SMQX
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P32-12SMQX
Description:
AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P32-12SMQX
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Series
    P3
  • Size / Dimension
    2.25Lx1.75W x 1.00 H 57.2mmx44.5mmx25.4mm
  • Feature
    SCP
  • Part Status
    Active
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    100mA
  • Voltage - Input
    100V~125VAC
  • Line Regulation
    0.1%