  • P276QS104M275CL36G
P276QS104M275CL36G
advertisement
Manufacturer No:
P276QS104M275CL36G
HK JDW NO:
417-P276QS104M275CL36G
Package:
Description:
Cap Film 0.1uF 630V Paper 20% (18.5 X 8.5 X 14.3mm) Radial 15.2mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
P276QS104M275CL36G
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    630VDC|275VAC