  • P272HL472M300A
P272HL472M300A
advertisement
Manufacturer No:
P272HL472M300A
HK JDW NO:
417-P272HL472M300A
Package:
Datasheet:
P272HL472M300A
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 1000VDC/300VAC Paper 20% (13.5 X 5.1 X 10.5mm) Radial 10.2mm 115°C Bag
Step5Bar-code shipping tag
P272HL472M300A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.2
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    20%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    300VAC|1000VDC