  • P271QH153M250L
P271QH153M250L
advertisement
Manufacturer No:
P271QH153M250L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-P271QH153M250L
Package:
Datasheet:
P271QH153M250L
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1000VDC/250VAC Paper 20% (18.5 X 5.5 X 11mm) Radial 15.2mm 100°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P271QH153M250L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    1000VDC|250VAC