  • P271HE222M250P
P271HE222M250P
advertisement
Manufacturer No:
P271HE222M250P
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-P271HE222M250P
Package:
Datasheet:
P271HE222M250P
Description:
Cap Film 0.0022uF 1000V Paper 20% (13.5 X 3.9 X 7.5mm) Radial 10.2mm 100°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P271HE222M250P
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    250VAC|1000VDC