  • P2010H1001FNT100
P2010H1001FNT100
advertisement
Manufacturer No:
P2010H1001FNT100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-P2010H1001FNT100
Package:
2010
Datasheet:
Description:
Thin Film, 1kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P2010H1001FNT100
    Select All
  • Contact Plating
    Silver, Tin
  • Package / Case
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    1W