  • P16WM103MAB15
P16WM103MAB15
advertisement
Manufacturer No:
P16WM103MAB15
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P16WM103MAB15
Step5Bar-code shipping tag
P16WM103MAB15
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Tolerance
    20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power Rating
    1W