  • P1206Y5000LNT
P1206Y5000LNT
advertisement
Manufacturer No:
P1206Y5000LNT
HK JDW NO:
875-P1206Y5000LNT
Description:
Thin Film, 500Ohm, 0.01%,
Step5Bar-code shipping tag
P1206Y5000LNT
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
  • Tolerance
    0.01%
  • Resistance
    500Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.6mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    3.06mm