  • P1206Y2552BNT
P1206Y2552BNT
advertisement
Manufacturer No:
P1206Y2552BNT
HK JDW NO:
875-P1206Y2552BNT
Description:
Thin Film, 25.5kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P1206Y2552BNT
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Contact Plating
    Silver, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    25.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.6mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    3.06mm