  • P1206E2002BBW
P1206E2002BBW
advertisement
Manufacturer No:
P1206E2002BBW
HK JDW NO:
875-P1206E2002BBW
Description:
Thin Film, 20kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P1206E2002BBW
    Select All
  • Factory Lead Time
    40 Weeks
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    330mW
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Height
    500μm
  • Length
    3.06mm
  • Width
    1.6mm