  • P11S2V0FRSZ00105KA
P11S2V0FRSZ00105KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S2V0FRSZ00105KA
HK JDW NO:
875-P11S2V0FRSZ00105KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S2V0FRSZ00105KA
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W