  • P11S2TAABSY00473KA
P11S2TAABSY00473KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S2TAABSY00473KA
HK JDW NO:
875-P11S2TAABSY00473KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S2TAABSY00473KA
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W