  • P11S2QAEBSZ00472MF
P11S2QAEBSZ00472MF
advertisement
Manufacturer No:
P11S2QAEBSZ00472MF
HK JDW NO:
875-P11S2QAEBSZ00472MF
Step5Bar-code shipping tag
P11S2QAEBSZ00472MF
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W